Anonimowe wyznania do prezydenta

Bez pytań, bez podpisu, w pełni anonimowe wyznania.

Chciałbyś przeprosić za coś prezydenta ?

Jeżeli chciałbyś wyznać coś prezydentowi na tej stronie masz okazję.

Zobacz wyznania innych


Przeczytaj inne anonimowe wyznania.

Retro piekarnik – element dekoracyjny Twojej kuchni

Retro piekarnik – element dekoracyjny Twojej kuchni

Styl retro w kuchni

Styl retro, z wyłączeniem mody z wybiegów, pojawił się w niedawnym okresie również w aranżacji wnętrz. Wystrój w tego typu stylu nawiązuje na ogół do lat 50 a także 60, ale także do sporo wcześniejszych okresów. Polega on nazaaranżowaniu atmosfery sprzed lat, dziękiumiejętnemu scaleniu przeszłych inspiracji z dzisiejszą stylistyką. Można ogłosić, iż jest to zwyczajowy powrót do wzornictwa z przeszłości, aczkolwiek w nieco odnowionym wydaniu.

Styl retro w kuchni

Kuchnie w stylu retro są klasyczne i niektórym osobom nigdy się nie znudzą. W tego typu szykownych wystrojach kuchni podziw pobudzają przestarzałe formy mebli z ponadczasowymi frontami, rzeźbionymi półeczkami bądź stołami na toczonych nogach. Aby akcesoria kuchenne odpowiadały do stylu retro, należałoby dopasować także odpowiedni piec kuchenny i dodatkowo retro piekarnik. Na szczęście na rynku są dostępne zarówno różne piekarniki retro, oraz kuchenki.Kuchenki retro
Gdy mowa o kuchenkach, asortyment jest szeroki. Dostępne są zarówno kuchnie gazowe, elektryczne, jak również gazowo-elektryczne, np. piece gazowe z piekarnikiem elektrycznym, które szczycą się stale najogromniejszą popularnością. Scalają w sobie bowiem dobre cechy kuchenek gazowych a także elektrycznych. Nabywając je do swojej kuchni wyposażonej w stylu retro, trzeba zakupić także gustowny piec czy piekarnik.
Dawny image zagwarantuje poprawnie wykonany przedni front, staroświeckie pokrętła i dodatkowo płyta gazowa retro. Taki kreacyjny piekarnik lub piec w współczesnych czasach przyciągnie każde spojrzenie a także zaciekawi niejednego, swoim wizerunkiem przypomni istotnie minione czasy. Co oczywiście nie znaczy, iż wyposażenia tego typu są mało współczesne. Cała bowiem elektronika i technologia kryje się w ich wnętrzu. Na przykład piekarnik, w zależności od rodzaju, wyposażony jest w rozliczne funkcje, tego rodzaju jak: wentylator, grzałka górna oraz dolny, opiekacz, rozmrażanie, szybki nagrzew, czy też termoobieg.
Również kuchenki gazowo-elektryczne w stylu retro, chociaż z zewnątrz wyglądają na zupełnie przestarzałe, wyposażone są w nowoczesne sposoby techniczne, w tym np. parę funkcji pieczenia, a także rolę łatwego czyszczenia.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *