Anonimowe wyznania do prezydenta

Bez pytań, bez podpisu, w pełni anonimowe wyznania.

Chciałbyś przeprosić za coś prezydenta ?

Jeżeli chciałbyś wyznać coś prezydentowi na tej stronie masz okazję.

Zobacz wyznania innych


Przeczytaj inne anonimowe wyznania.

Kanadyjska wiza – jak zdobyć

Kanadyjska wiza – jak zdobyć

Uzyskanie wizy do Kanady wcale nie jest problemem takimuciążliwym, jakby to mogło wydawać się na początku. Poniższy materiał to świetna oferta dla wszystkich ludzi, które w najbliższym terminie pragną wybrać się do Kanady, ale nie mają zielonego doświadczenia jak nabyć wizę.

Co musimy wziąć pod uwagę?? – Kanada wiza
Na początku trzeba wspomnieć o tym, iż wiza do Kanady> jest konieczna nie tylko w razie przyjazdu do tego ładnego państwa, jak w trakcie podróży przewozem. Polacy, którzypragną odwiedzić Kanadę jedynie w celach turystycznych nie muszą posiadać tradycyjnej wizy. W dzisiejszych czasach potrzebny jestwyłącznie zaświadczenie eTA (electronic Travel Authorization), jaki możesz uzyskać internetowo, bez potrzeby wychodzenia zdomu.

eTa do Kanady online

Zdobycie dokumentu eTA pochłania dosłownie parę minut oraz co najlepsze całość wolno przeprowadzić za pośrednictwem Internetu. Elektroniczna wiza Kanada jest więc olbrzymią oszczędnością czasu, gotówki oraz sporych nerwów. Żeby dostać potrzebne zaświadczenie należy wypisać szczegółowy podanie, które, można znaleźć na stronie etacanadaonline.com/pl/. Podanie można wyszukać także na stronie ambasady Kanady, jednak niestety dający się wykorzystać jest w tym miejscu tylko w języku angielskim i francuskim. Po wypisaniu wniosku trzeba odpowiedzieć na kilka prostych pytań (np. czy byliśmy zatrzymani, czy mieliśmy relacje z osobami chorymi na tuberkulozę itp.). Do otrzymania poświadczenia eTA wymagany jest paszport i dodatkowo mejl, na który otrzymany dokument eTA.

Ile zapłacę za eTA?

eTA do Kanady to koszt blisko 31 zł (7 dolarów kanadyjskich). Ceny można rzecz jasna w praktyczny sposóbzrealizować online z wykorzystaniem karty kredytowej. Pamiętać trzeba także o tym, iż za pomocą eTA zdołamy w Kanadzie mieszkać maksymalnie do 6 miesięcy. Warto wspomnieć także o tym, że dokument obowiązujący jest przez okres 5 lat od momentu wydania. Wyjazd odbywa się tylkona podstawie paszportu, tym samym nie ma konieczności drukowania uzyskanego e-mailem dokumentu.

eTA do Kanady

Elektroniczną wizę wolno zapisać online tylko jeden raz,jednej osobie. W praktyce implikuje to, że 5-cio osobowa rodzina podróżując do Kanady ma obowiązek wypisać formularz pięciokrotnie. Jak wspomniano u góry wiza jest ważna zaledwie przez okres 5 lat, jednak jeśli Twój paszport wcześniej straci ważność, tosamoczynnie wiza także przestanie mieć moc wiążąca. Okres otrzymywania elektronicznej wizy zajmuje standardowo od 1 do 3 dni. W trakcie wyrabiania dokumentu eTA nasz paszport musi być obowiązujący co najmniej 180 dni po dacie zakończenia wycieczki.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *