Anonimowe wyznania do prezydenta

Bez pytań, bez podpisu, w pełni anonimowe wyznania.

Chciałbyś przeprosić za coś prezydenta ?

Jeżeli chciałbyś wyznać coś prezydentowi na tej stronie masz okazję.

Zobacz wyznania innych


Przeczytaj inne anonimowe wyznania.

Jak zorganizować e-wizę do Australii?

Jak zorganizować e-wizę do Australii?

O wyprawie do Australii fantazjuje mnóstwo ludzi. Obcy ląd, najpiękniejsza i największa rafa koralowa na Ziemi, parki gdzie swobodnie latają sobie kangury, święta góra Aborygenów Uluru oraz Sydney Opera House – tego rodzaju lokalizacje przyciągają tłumnie globtroterów z całego świata.

Jak się wprawdzie okazuje, nie wystarczy wyłącznie kupić bilet lotniczy do Australii. Nadzwyczaj jest, aby także dopełnić formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na przekroczenie granicy. A więc otrzymać dobrze wszystkim znaną wizę.

Dokument ten, muszą posiadać wszystkie osoby, które nie są mieszkańcami Australii. Pozytywną informacją jest jednak to, że wizę można pozyskać w formie elektronicznej. Jedyne co trzeba zrobić to wysłać za pomocą formularza wniosek wizowy oraz podobną drogą uzyskamy wizę.

To, jak szybko zdobędziemy wizę, zależy od tego w jakim celu wyjeżdżamy do Australii. Jeżeli na przykład jesteśmy rezydentami USA i fantazjujemy o tym, żeby zwyczajnie wybrać się w to miejsce na wycieczkę, to e wiza do Australii dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych, będzie nam wydana w ciągu maksymalnie dwóch tygodni od złożenia wniosku wizowego. Mieć na uwadze należy, że ten model wizy, wydawany jest na pobyt w kraju nie dłuższy niż 90 dni.

Następnym powodem do dysponowania australijską wizą, jest chęć podjęcia tymczasowej pracy na tym terenie. W związku z tym, także musimy złożyć wniosek internetowy o uzyskanie wizy. Australijska wiza dla obywateli Ameryki, w tym przypadku także wydawana jest na maksymalnie 90 dniowy pobyt.

Dla ludzi którzy, postanawiają na dłużej udać się do Australii, e wiza Australia dla mieszkańców USA wydawana jest na wniosek strony, zapraszającej konkretną osobę do siebie. A więc przykładowo firma X, potrzebuje zaangażować do pracy pana Y na termin dwóch lat i w związku z tym, przesyła prośbę o wydanie wizy na rzecz pana Y. Wiza zostaje wydana na czas trwania kontraktu, czyli na 2 lata.

Źródło: Australia Visa For US Citizens.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *