Anonimowe wyznania do prezydenta

Bez pytań, bez podpisu, w pełni anonimowe wyznania.

Chciałbyś przeprosić za coś prezydenta ?

Jeżeli chciałbyś wyznać coś prezydentowi na tej stronie masz okazję.

Zobacz wyznania innych


Przeczytaj inne anonimowe wyznania.

Indie: wiza turystyczna

Indie: wiza turystyczna

Jakie formalności trzeba spełnić, aby podróżować do Indii?

Indie to dość egzotyczny rejon świata, toteż udając się w to miejsce, trzeba posiadać orientację w aktualnych regulaminach prawa, gdyż w przeciwnym razie może nas zastać niemiłe zaskoczenie. Na pewno potrzebna będzie e-wiza Indie – są jednym z niewielu państw, które wymaga od obcokrajowców tego typu dokumentu.

Dlaczego w Indiach konieczna jest e wiza?

http://ivspro.pro-linuxpl.com/INDIA/img/Visa-India132.jpg
Powód jest banalny, gdyż bez niej nie jesteśmy w stanie wjechać na obszar Indii. Fortunnie można starać się o nią drogą online, za sprawą czego formalności są mniej kłopotliwe oraz zmniejsza się czas oczekiwania. Trzeba wejść na witrynę agencji pośrednictwa wizowego a następnie w tym miejscu wypisać stosowny wniosek. Jest on dość skrupulatnie zbudowany oraz mieści sporo pytań związanych z osobą kandydata starającego się o e-wizę.

Przejście przez stos tych wszystkich formalności nastręcza dużo wysiłku. Wniosek agencyjny zapisy jest w rodzimym języku.

Czym różni się indyjska wiza turystyczna od e-wizy?

http://ivspro.pro-linuxpl.com/INDIA/img/Visa-India111.jpg
Po pierwsze wiza turystyczna jest przyznawana na znacznie dłuższy czas. Indie zezwalają zagranicznym turystom pozostać na swoim obszarze na czas sześciu miesięcy. Z uwzględnieniem, że o wizę turystyczną należy się ubiegać przez ambasadę. Dodatkowo jest ona istotnie bardziej kosztowna niż e-wiza. Trzeba na nią oczekiwać co najmniej rok a nawet nie za każdym razem jesteśmy w stanie ją uzyskać.

W przypadku wizy elektronicznej jest odmiennie. Indie nie sprawiają nikomu kłopotów pod warunkiem, że, że informacje z paszportu pokrywają się z tymi w formularzu oraz że uprzednio ureguluje się opłaty. Trzeba także mieć na uwadze aby w ciągu naszego pobytu na obszarze Indii nie utraciła ważności e-wiza. Indie nadzwyczaj to kontrolują oraz za nierespektowanie tego prawa, zagraża deportacja. Nie wolno również zapominać, iż e wizę można użyć wyłącznie dwa razy. Pierwszy raz przy wjeździe a drugim raz przy wyjeździe z Indii. Istotną kwestią jest także oznaczenie we wniosku internetowym, które miasta planuje się odwiedzić. Jest to warunek konieczny do przyjęcia indyjskiej e-wizy.

Zobacz więcej:
visa for india.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *