Anonimowe wyznania do prezydenta

Bez pytań, bez podpisu, w pełni anonimowe wyznania.

Chciałbyś przeprosić za coś prezydenta ?

Jeżeli chciałbyś wyznać coś prezydentowi na tej stronie masz okazję.

Zobacz wyznania innych


Przeczytaj inne anonimowe wyznania.

eTA Kanada – jak uzyskać?

eTA Kanada – jak uzyskać?

Przygoda życia – piękna Kanada

Różne kraje w przeróżny tryb rozwiązują kwestię pobytu podróżników na obszarze swojego kraju. Nieraz konieczna jest wiza, o którą należy starannie się postarać, czasami wystarczy wykupić tę wizę na lotnisku. Do poniektórych destynacji wolno podróżować w ogóle bez wizy czy żadnego organizowania czegokolwiek wcześniej. A Kanada? Jak wygląda temat z Kanadą?

E-wiza do Kanady

Jeśli chodzi o Kanadę, turysta powinien uwierzytelnić swój pobyt. Chodzi o złożenie wniosku, można nazwać to jako aplikację o zezwolenie na przyjazd do kraju, jednak nie jest to zwyczajna wiza. Chodzi bardziej o cele statystyczne oraz rejestrację samej podróży. eTA kanadyjska wystawiana jest za pomocą internetu, i najczęściej wystarczy do tego paszport, adres e-mail i również opłata. Strona internetowa przeznaczona do takiej procedury jest intuicyjna, zatem nawet osoby dostatecznie poruszające się w sieci powinny poradzić sobie bez większych trudności.

Ameryka to nie tylko USA

Podróż do Ameryki Północnej wielu ludzi utożsamia z pobytem w Stanach Zjednoczonych, a jednak obok Stanów Zjednoczonych znajduje się podobnie śliczny oraz różnorodny kraj, w którym nic nie jest oczywiste. Dzika natura przeplata się z nowoczesnością. Wodospady oraz ładne krajobrazy stapiają się z ogromnymi budynkami oraz przepychem nowoczesnych miejscowości. Ameryka to nie wyłącznie Stany Zjednoczone. Ameryka to także Kanada, do której na pewno warto pojechać, szczególnie, że w przeciwieństwie do Stanów Zjednoczonych nie jest konieczna tradycyjna wiza. E-wiza do Kanady to jedynie nieco kliknięć myszką poprzedzone zamieszczeniem paszportu, uiszczeniem opłaty podanie maila.

Jedynym minusem wydaje się dystans od Europy, ale przecież we współczesnych czasach przeloty samolotem nie są uciążliwe, a mogą być następną przygodą. Kanada e-wiza to naprawdę łatwy sposób na przygodę życia.

Źródło:
eTA Kanada.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *