Anonimowe wyznania do prezydenta

Bez pytań, bez podpisu, w pełni anonimowe wyznania.

Chciałbyś przeprosić za coś prezydenta ?

Jeżeli chciałbyś wyznać coś prezydentowi na tej stronie masz okazję.

Zobacz wyznania innych


Przeczytaj inne anonimowe wyznania.

Dla kogo wiza Canadian eTA?

Dla kogo wiza Canadian eTA?

Wiza do Kanady? Dowiedz się, w jaki sposób uzyskać wizę eTA Canada

Planujesz podróż do Mekki? Pewnie będziesz potrzebował eTA Canada. To dowód, który uwierzytelnia twoją tożsamość i uprawnia cię do przekroczenia granicy. Sprawdź, czym odróżnia się od typowej wizy i kiedy jest niezbędna, a także na kształt wypatruje procedura ubiegania się o canadian eTA.

Czym jest eTA Canada a także czym różni się od zwykłej wizy?

eTA Canada to nic innego jak Canada visa online w wersji elektronicznej. eTA wydawana jest na kilka tygodni, i analogicznie jak tradycyjna wiza istnieje w kilku postaciach: eTA w celach turystycznych lub biznesowych.
Z uwagi na to że cały tok ubiegania się o eTA odbywa się za pośrednictwem Internetu, spraw formalnych jest istotnie mniej i trwają krócej. To spore uproszczenie dla osób które, podróżują do Kanady. Dawniej musiały spodziewać się konieczności wizyty w ambasadzie oraz znacznie dłuższym oczekiwaniem na otrzymanie uprawniającej do przylotu Canadian visa.

Kogo obowiązuje eTA Canada?

Obywatele niektórych krajów nie muszą już dysponować standardową, papierową wizą, aby wjechać na terytorium Kanady. Tego rodzaju dokument można zastąpić wizą elektroniczną – eTA Canada.
Większość podróżnych jest zadowolona z posiadania elektronicznej wizy.
Elektronicznej visa to Canada nie trzeba posiadać również wówczas, jeśli granica z Kanadą nie jest przekraczana drogą powietrzną, lecz drogą morską albo lądową – np. Kanada jest kolejnym postojem w podróży po Stanach Zjednoczonych.

Jak uzyskać dokument eTA Canada?

Jak pozyskać wizę eTA Canada? Wystarczy wejść na stronę agencji pośrednictwa wizowego a następnie wypełnić formularz personalnymi danymi, a także wypisać niezbędne dane kontaktowe. W formularzu znajdują się również pytania dotyczące ostatnich pobytów w Kanadzie oraz możliwych odmów wizowych.
Na podjęcie decyzji czeka się do 72 godzin, jednak zdarza się, iż zaakceptowana eTA to Canada jest dostępna już w kilkanaście minut od dostarczenia wniosku. Proces jest więc szybki i wygodny do ukończenia.

Inni czytali także: eta Canada|Canadian eta|Canada visa online|Canada eta application.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *