Anonimowe wyznania do prezydenta

Bez pytań, bez podpisu, w pełni anonimowe wyznania.

Chciałbyś przeprosić za coś prezydenta ?

Jeżeli chciałbyś wyznać coś prezydentowi na tej stronie masz okazję.

Zobacz wyznania innych


Przeczytaj inne anonimowe wyznania.

Czy do Kanady potrzebna jest wiza?

Czy do Kanady potrzebna jest wiza?

Podróż do Kanady – jak zdobyć wizę bez zbędnych formalności

Podróż do Kanady dla mieszkańców Polski sprzęga się z koniecznością uprzedniego zorganizowania wizy. Określana jest ona jako eTA, oznacza to: Electronic Travel Authorization. Dzięki posiadaniu wizy elektronicznej realny jest wjazd na terytorium Kanady drogą powietrzną – nie, niestety tylko o ile mamy gotowość zatrzymać się w owym kraju, ale także, jeśli trafiliśmy do niego wyłącznie przejazdem. Bez eTA Kanada wizy, nie ma możliwości liczyć na dostanie się do Kanady samolotem. Należałoby jednakże mieć pojęcie, iż eTA nie jest wymagana, jeżeli do Kanady poruszamy się drogą morską lub lądową.

Wiza elektroniczna dla wszystkich

Elektroniczna wiza jest dokumentem skojarzonym z naszym paszportem i jej legalność opiewa na 5 lat! Nie trzeba jej drukować, jest to usprawnieniem dla podróżujących. Wiza jest przeznaczana do paszportu, toteż wspólnie z jego zamianą trzeba od nowa wnosić o eTA. Żeby pozyskać wizę elektroniczną do Kanady, wskazane jest skorzystać z pomocy pośrednictwa wizowego, które załatwi za nas wszelakie formalności. Jest to ważne zwłaszcza dla osób, które nie znają języka na tyle prawidłowo, żeby na własną rękę wypełniać wniosek. Dzięki temu eTA Kanada online zdoła do nas trafić niezmiernie prędko oraz bez zbytecznych nerwów.

W przypadku ubiegania się o tradycyjną wizę trzeba wybrać się do ambasady i tam składać wniosek oraz żądane dokumenty. Generuje to gigantyczną dozę formalności i kosztuje własny drogocenny czas. Właśnie tym samym eTA Kanada online jest znacznie popularniejsza.

Jak złożyć wniosek o eTA?

Żeby dostarczyć eTA Kanada – wniosek, wystarczy zrealizować należyty formularz drogą internetową. Należy do niego dołożyć skany kolorowe paszportu, który musi być ważny przez termin co najmniej 6 następujących miesięcy. Dzięki skorzystaniu z filii pośrednictwa wizowego można otrzymać eTA bardzo ekspresowo oraz efektywnie – typowy okres wyrabiania elektronicznej wizy zajmuje z grubsza 3 dni roboczych. W razie kłopotów z wyrobieniem wizy, pośrednik interweniuje w tej sprawie, co dla interesanta jest nadzwyczaj komfortowe. Ogółem zaleca się wyrobienie eTA jeszcze przed rezerwacją biletu samolotowego do Kanady, ponieważ proces może się niekiedy przeciągnąć, bądź co bądź są to przypadki niestandardowe.

Zobacz również:

get canada visa


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *