Anonimowe wyznania do prezydenta

Bez pytań, bez podpisu, w pełni anonimowe wyznania.

Chciałbyś przeprosić za coś prezydenta ?

Jeżeli chciałbyś wyznać coś prezydentowi na tej stronie masz okazję.

Zobacz wyznania innych


Przeczytaj inne anonimowe wyznania.

Co warto wiedzieć przed wyjazdem do Birmy?

Co warto wiedzieć przed wyjazdem do Birmy?

Myanmar
Kiedy chcemy w końcu wypocząć, wymknąć się od codziennego życia, wyjeżdżamy na wakacje, lecz wciąż przed nami stoi niejaki problem – gdzie pojechać? Eksplorując sieć pragniemy wybrać piękne, pełne atrakcji miejsce.

Myanmar to świetne miejsce na relaks oraz zwiedzenie kilku fascynujących miejsc.
Celebrować ładne krajobrazy i relaksować się możemy nad jeziorem słodkowodnym Inle. Są tu też interesujące budowle, które warto zobaczyć – starodawna świątynia buddyjska zalana złotem, mierząca 99 metrów! Ananda Temple to kolejna buddyjska świątynia z 1105 r. z bezprecedensową architekturą, a także malunkami jak również i rzeźbami.

Myanmar -atrakcje
Atrakcje są nadzwyczaj zajmujące, można tu zobaczyć wymarły wulkan – stratowulkan, który składa się z bazaltowych law jak również pioroklastycznych materiałów, jego wysokość wynosi 1518 m, ostatni raz był aktywny w roku 442 p.n.e. Wówczas gdy komuś braknie ślicznych krajobrazów, można zażyć przejażdżki pociągiem po Gokteik Viaduct, który zbudowany jest ponad
kotliną, zobaczyć można z niego pasmo górskie, zaś na dole płynący strumień. Na eskapadę można ażeby ujrzeć Pagoda Kyaiktiyo – złocista podwalina, mierzy 7,3 m i znajduję się na czubku złotego głazu, jest to jedne spośród najistotniejszych lokalizacji birmańskich buddystów.

Wystarczające jest się nieznacznie rozejrzeć a także poczytać, a każdy w tej okolicy odnajdzie nieco dla siebie, abstrahując od tego czy woli relaksować się czy jeździć na eskapady i zwiedzać fascynujące miasta. Ważne jest podobnie odnalezienie trafnej propozycji na podróż, powinno się przeszukać oferty „first i last minute” ewentualnie uzyskać komplet we własnym zakresie, o ile będziemy pomysłowi, i odpowiednio poszukamy, uda się nam odjechać na inny koniec świata za nieduże pieniądze.
Przy samoistnej rezerwacji porządniej zrobić to z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem – wyjdzie to taniej, niż rezerwacjd na ostatnią chwile. Termin też gra po tej stronie zasadniczą rolę, lepiej wyjechać na jesień/wiosnę gdy wczasy przewiduje mniej osób, należności wówczas będą niższe. Wymiana walut – bez tego z trudem będzie nam przeżyć, a warto o tym zastanowić się przed odjazdem z pewnym wyprzedzeniem by trafić w kantorze na bardziej ciekawe ceny.


Zobacz także:

e visa myanmar


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *